Кошик
1028 відгуків
+380 (73) 307-44-42
+380 (68) 307-44-42
+380 (66) 307-44-42
вулиця Світлицького, 35, Київ, Україна
Комп'ютерні комплектуючі для ігрових систем та робочих станцій

Повільний хлор

За допомогою повільно розчинного хлору тривалої дії ви зможете провести якісне знезараження води в басейні. Такі препарати вкрай ефективні, вони мають активні елементи, які швидко впораються з більшістю проблем. Засіб має постійно бути у воді, позаяк у процесі повільного розчинення він віддаватиме концентрат хлору. Отже, ви зможете впоратися з різноманітними хвороботворними мікроорганізмами, вірусами, грибком, бактеріями та небезпечними органічними сполуками. Повільний хлор не потребує додаткового додавання стабілізаторів.

 

Повільно розчинний хлор тривалої дії

 

Представлений у цьому розділі повільно розчинний хлор тривалої дії для знезараження води в басейні не залишає осаду. Також він ніяк не вплине на рівень pH. Препарат універсальний, він може без проблем працювати у воді будь-якої жорсткості та не втратить своєї ефективності за високих температур. Використовувати такі засоби можна як у басейнах, розташованих усередині будівель, так і на вулиці. Також важливо підкреслити, що повільний хлор безпечний для будь-якого типу личкування (лайнера, мозаїки, плитки, поліпропілену, скловолокна).

 

Хімія для знезараження води в басейні

 

Зазначимо, під час використання повільно розчинного хлору тривалої дії для знезараження води в басейні треба дотримуватися кількох правил. По-перше, не можна кидати засіб безпосередньо в басейн, адже після таких дій облицювання втратить колір. Спершу потрібно препарат розмістити в скімері, що дозує поплавці або ж дозаторі. Ви також можете вилити розчин хлору периметром басейну. Ми надаємо професійну безплатну консультацію, наші працівники дадуть відповідь на будь-які ваші питання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner